Asianajotoimisto Atte Niemi Oy


LAHTI                        
Vesijärvenkatu 26
15140 LAHTI
puh. 044 520 6260
fax (03) 7642022                                   
sähköposti toimisto@atteniemi.fi

Olemme avoinna arkisin klo 8.30 - 16.00,
neuvottelut muina aikoina sopimuksen mukaan.


ATTE NIEMI
asianajaja, varatuomari
044 300 2744
atte@atteniemi.fi

ISMO MATTILA
varatuomari
044-520 6261
ismo.mattila@atteniemi.fi

JONAS SALONEN
asianajaja, varatuomari
040 127 1232
jonas.salonen@atteniemi.fi

HANNU VIITANEN
asianajaja, varatuomari
0400 353 494
hannu.viitanen@atteniemi.fi

NOORA VIRTA
varatuomari
040 674 6636
noora.virta@atteniemi.fi

JENNA NIEMI
toimistopäällikkö
044 520 6260
toimisto@atteniemi.fi

JENNI LINDGREN
asianajosihteeri
044 520 6260
jenni.lindgren@atteniemi.fi





Asianajotoimisto
Atte Niemi Oy

Atte Niemi
asianajaja, varatuomari
044 300 2744
atte@atteniemi.fi

Ismo Mattila
varatuomari
044 520 6261
ismo.mattila@atteniemi.fi

Jonas Salonen
asianajaja, varatuomari
040 127 1232
jonas.salonen@atteniemi.fi

Hannu Viitanen
asianajaja, varatuomari
0400 353 494
hannu.viitanen@atteniemi.fi

Noora Virta
varatuomari
040 674 6636
noora.virta@atteniemi.fi

Jenna Niemi
toimistopäällikkö
044 520 6260
toimisto@atteniemi.fi

Jenni Lindgren
asianajosihteeri
044 520 6260
jenni.lindgren@atteniemi.fi

 

Suomen Asianajajaliiton jäsen