Asianajotoimisto Atte Niemi Oy

Palvelemme juuri Sinua kaikissa oikeudellista asiantuntemusta vaativissa asioissasi!

Meidän mielestämme erinomainen asianajo vaatii paitsi hyvää oikeudellista osaamista, myös ystävällistä ja asiakkaan tarpeet täysimittaisesti huomioivaa asiakaspalveluasennetta. Erinomaiseen asianajoon liitämme myös ripeyden ja ehdottoman luottamuksellisuuden. Usein toimeksiannoissamme on kyse asiakkaallemme ainutlaatuisista ja hyvin merkityksellisistä asioista, jolloin täysillä mukana pelaavan yhteistyökumppanin merkitys on korvaamaton. Haluamme olla luottamuksesi arvoisia!

Toimimme koko Suomen alueella. Lisätietoja palveluistamme yksityishenkilöille löydät tästä ja yrityksille tästä.

Voit myös ottaa yhteyttä suoraan, kerromme mielellämme kuinka voimme olla avuksesi!







Asianajotoimisto
Atte Niemi Oy

Atte Niemi
asianajaja, varatuomari
044 300 2744
atte@atteniemi.fi

Ismo Mattila
varatuomari
044 520 6261
ismo.mattila@atteniemi.fi

Jonas Salonen
asianajaja, varatuomari
040 127 1232
jonas.salonen@atteniemi.fi

Hannu Viitanen
asianajaja, varatuomari
0400 353 494
hannu.viitanen@atteniemi.fi

Noora Virta
varatuomari
040 674 6636
noora.virta@atteniemi.fi

Jenna Niemi
toimistopäällikkö
044 520 6260
toimisto@atteniemi.fi

Jenni Lindgren
asianajosihteeri
044 520 6260
jenni.lindgren@atteniemi.fi

 

Suomen Asianajajaliiton jäsen